Něco o mně

14. listopadu 2017 v 21:00 | Kate
Zdravím,

je úterní večer a já jsem se rozhodla ještě něco málo napsat o sobě. Jak jsem již psala je mi dvacet let a žiju s přítelem. Žít s partnerem není vždy jednoduché a já mám někdy pocit jako bych byla sama. Moje povaha je docela komplikovaná někdy se sama v sobě nevyznám. Umanutost je moje snad nejhorší vlastnost ikdyž se mnohdy snažím kontrolovat ale ne vždy je to jednoduché. Také jsem dost výbušná ale kdo není když celé dny tráví doma protože i doma pracuji. Je to někdy opravdu na hlavu. Pejsci si většinou dělají co chcou protože mě moc neposlouchájí a já ani nemám čas je cvičit. Přítel momentálně opravuje byt, takže mi tím docela narušuje čas na práci a z toho jsem asi úplně nejvíc na nervy. Ale tak teplo domova je důležité takže se docela těším až tohle období bude za námi a už budeme mít jen radosti z toho co jsme vytvořili. Akorát, že průběh je docela smutný, s přítelem se pořád hádáme a přibývají nám další problémy což není dobré. Nutně bych potřebovala si dát kafe a pořádný pokec s někým komu věřím.
Měla jsem dvě dobré kamarádky jedna se odstěhovala poměrně daleko od mého působení a ta druhá čeká přírustek. Samozřejmě oběma přeju jen to nejlepší akorát, že já jsem zůstala poněkud sama. Ještě jsem měla vlastně jednu kamarádku ale s tou už v kontaktu nejsem. Slovo nevadí, si říkám docela často ale pak příjde chvíle kdy něco prožiju ať už pozitivního tak negativního a já si lámu hlavu nad tím, že to nemám s kým probrat u kávy. A to je momentálně asi pro mě to nejhorší- ta představa že už nebudu mít nikoho komu bych se vypovídala, ale samozřejmě to je jen momentální pocit, který následně pomine. Každá z nás si může najít nové přátele a kamarády ale ta důvěra na začátku není tak silná aby jsme se svěřili se vším co nás doprovází v tom našem skromném světě. Důvěra je téma na delší povídání protože mi příjde, že v poslední době se dá věřit jen málo komu.
Práce je další důvod k tomu mít starosti jak to vlastně vše dopadne, zrovna nedávno jsem si přečetla docela dost ostrou kritiku, která se mě hodně dotkla ale bohužel s tím jsem musela počítat. Už do té práce nejsem schopná dát tolik energie jako na začátku ale doufám k lepším zítřkům.

To je dnes asi vše co jsem chtěla napsat, další psaní bude určitě co nejdřív.

...Kate...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Vampire Rose Erin Vampire Rose | Web | 14. listopadu 2017 v 21:09 | Reagovat

:-) hodně štěstí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama